Kiedy wybrać pompę ciepła, a kiedy rekuperator?

rekuperacja, rekuperator, rekuperatory, wentylacja mechaniczna, wentylacja, rekuperacja cena, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, rekuperacja powietrza, rekuperacja warszawa, projekt rekuperacji, rekuperator cena, instalacja rekuperacji, system rekuperacji, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła cena, rekuperacja projekt, ile kosztuje rekuperacja, koszt rekuperacji, montaż rekuperacji, co to jest rekuperacja, jaki rekuperator, rekuperacja poznań, rekuperacja z klimatyzacją, rekuperacja w domu, wentylacja mechaniczna cena, rekuperacja opinie, rekuperator powietrza, wentylacja z odzyskiem ciepła, filtr do wentylacji mechanicznej, centrala rekuperacyjna, wentylacja rekuperacja, rekuperator z klimatyzacją, koszt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła 2017, koszt wentylacji mechanicznej, system wentylacji mechanicznej, najlepsze rekuperatory, rekuperator ciepła, mechaniczna wentylacja, rekuperator koszt, rekuperatory kraków, co to jest powietrze, rekuperacja ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperac

🔸 Rekuperator vs pompa ciepła – jak to zazwyczaj bywa, nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie.

🔸 Gdy zależy Ci tylko na względnie niskich kosztach eksploatacji i komfortowym sprzęcie ogrzewającym, wtedy warto zainwestować w pompy ciepła.

🔸 Kiedy Twoje priorytety są nieco wyższe, postaw na rekuperator. Wówczas oszczędzisz na ogrzewaniu, wymianie i filtracji powietrza, a także będziesz mógł kontrolować ilość powietrza.

➖ Przy wyborze odpowiedniego urządzenia należy kierować się wskaźnikiem wymiany powietrza, który jest inny w zależności od typu urządzenia oraz powierzchni, na którą ma ono oddziaływać.

➖ Im wyższa jest wydajność naszego urządzenia, tym mocniej obniżamy koszty eksploatacyjne.

➖ Im wyższa jest wydajność rekuperatora, tym okaże się on trwalszy. (Musi on sprostać zarówno zapotrzebowaniu na świeże powietrze, jak również krotność wymiany powietrza).

🔺 Ale spokojnie, nie musisz sam się tym głowić! Skontaktuj się z nami, w my wszystko zrobimy za Ciebie!

🔺 Mamy w tej branży ponad 25 letnie doświadczenie!

Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!